Piec elewatorowy elektryczny СЭОА- 11,5.11,5.45/6 И2 z wentylatorem

Piec elewatorowy elektryczny СЭОА- 11,5.11,5.45/6 И2 z wentylatorem
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 4201352
 
 

Opis Piec elewatorowy elektryczny СЭОА- 11,5.11,5.45/6 И2 z wentylatorem

Piec elewatorowy elektryczny - piec z ruchliwą zasłonką z dolnej strony celi grzania. Trzonowa strona pieca (zasłonka) może otwierać się dla ładowania/wyładunku wyrobów do/z pieca. Piec wykorzystuje się przy hartowaniu wyrobów z aluminium i jego stopów, kiedy trzeba szybkie przemieszczenie wyrobów z pieca do kąpieli hartowniczej (czas przemieszczenia nie więcej 10 sek).

Wyroby dla obróbki cieplnej ustalają się pod piecem do perforowanego załadunkowego kontenera i za pomocą napęda elektrycznego wzbierają do pieca, potem zasłonka zamyka się.

Konstrukcja perforowanego kontenera uzgadnia się z klientem i wyrabia się z żarowytrzymałej stali.Po wydaniu sadka wyjmuje się z pieca w odwrotnej kolejności. Dla przeprowadzenia hartowania pod piecem ustala się kąpiel hartownicza. Kąpiel ustala się na przewóźnym wózku z napędem elektrycznym. Na wózku ustala się również załadunkowy kontener z częściami dla obróbki ciepelnej. Kontener i kąpiel kolejno na wózku przemieszczają się pod piec dla przeprowadzenia ładowania/wyładunku części do pieca i dla przeprowadzenia hartowania. 

Zasłonka pieca otwiera się napędem i sadka przemieszcza się do kąpieli hartowniczej. Taka konstrukcja zabezpiecza szybkie przemieszczenie wyrobów z pieca do kąpieli hartowniczej. Temperatura płynu hartowniczego w kąpieli podtrzymuje się automatycznie z użyciem tężni.

Piec elektrycuózny jest wyposażony systemem automatycznej regulacji temperatury na bazie przekażnika półprzewodnikowego bezstykowego i mikroprocesorów regulatorów temperatury, co pozwala zadawać temperaturę, czas nagrzewania, i czas hartowania przy wskazanej temperaturze. Grzejniki (element grzejny w nierdzewnej folii) jest zamieszczony w bocznych ściankach pieca. Mechanizm przemieszczenia sadki - napęd elektryczny, ustalony na górnej stronie pieca. Tamże jest ustalony cyrkulacyjny wentylator, co zabezpiecza równomierne nagrzewanie sadzenia.

Cyrkulacja powietrza spełnia się w pionowej płaszczyźnie wzdłuż osi sadki. Piec termoizoliowany współczesnymi energooszczędnymi i cieplooszczóębnymi materiałami, co zabezpiecza małe zawieranie ciepla pieca i niskie straty energii. Rozmieszczenie pilota - podłogowy, długość kabla uzgadnia się oddzielnie.

W komplet dostarczenia piecu elektrycznego wchodzą dowody osobiste i instrukcje po wykorzystaniu pieca i termoreceptor, komplet zapasowych elementów grzejnych.

Warunki dostarczenia. Termin produkowania - 20 dni pracujących z momentu przedpłaty 50 %. Przyjęcie wyrobu spełnia się na terytorium Producenta w obecności Zleceniodawcy. Załadowanie wyrobu po 100% opłacie - odbera Zleceniodawca. Opłatę dostawy spełnia Zleceniodawca.

Producent zabezpiecza gwarancyjną (w ciągu 12 miesięcy) i pogwarancyjną obsługę. Przy potrzbie gotowe nadać dodatkową informację.

 
 

Szukaj

Szukać

Artykuły kompanii

Firma „Bortek” – to produkowanie towarów wysokiej jakości

lipca 09, 2015 3:29 p.m.
 

Głównym priorytetem działalności firmy "Bortek" jest zadowolenie potrzeb klientów, dla których głównym kryterium wyboru jest towary wysokiej jakości. Tylko rzetelna analiza własnej działalności, badania doświadczenia partner…

 
 

Piece przemysłowe elektryczne: jak wybrać najliepsze?

czerwca 19, 2015 9:08 a.m.
 

Ważne dla Twojej kompanii i jej sukcesu - to kupić jakościowy sprzęt. W szczególności, dla przedsiębiorstwa, które spełnia obróbkę cieplną wyrobów, przecież potrzbują specjalnych pieców przemysłowych elektrycznych. O gł…

 
 
 

Kontakty

Piece przemyslowe elektryczne, sprzęt do obróbki cieplnej, stację odkażania wody - BORTEK
(główne biuro)

08300, Ukraina, Kijowska, Boryspil, ul. Zawokzalna, dom 1
  • +38 (050) 462-82XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create