Piec próżniowy elektryczny СНВ- 5,5.8/7 do próżniowo-gazowej obróbki cieplnej wyrobów do temperatury 650°

Piec próżniowy elektryczny СНВ- 5,5.8/7 do próżniowo-gazowej obróbki cieplnej wyrobów do temperatury 650°
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 4201360
 
 

Opis Piec próżniowy elektryczny СНВ- 5,5.8/7 do próżniowo-gazowej obróbki cieplnej wyrobów do temperatury 650°

Piec próżniowy elektryczny СНВ- 5,5.8/7 do próżniowo-gazowej obróbki cieplnej wyrobów do temperatury 650° stworzona i produkuję się na eksport.
Piec wyposażony systemem automatycznej regulacji temperatury na bazie bezstykowych półprzewodnikowych przekaźników i mikroprocesora termoreceptora, co pozwala zadawać temperaturę, czas wyjścia na reżim i czas pracy na reżimie (do 12 kroków "grzanie-półka").
Termoreceptor ma wyjście na komputer za pomocą interfejsu i oprogramowania dla rejestracji i archiwowania procesów obróbki cieplnej. Piec izolowany współczesnymi energooszczędnymi ogniotrwałymi i izolacyjnymi cieplnymi materiałami.
W piecu jest hermetyczna cylindrowa mufla z żarowytrzymałej stali, z żebrami szorstkości. Drzwi pieca mają termoizolację, gwintowe zacisky, i otwierają się za pomocą powrotnej konsoli. Hermetyzacja drzwi spełnia się za pomocą uszczelnienia próżniową gumą z zastosowaniem wodnego oziębienia.
Druciane grzejniki (spirale z superkantali) są zamieszczony na rurkach ze wszystkich zewnętrznych stron mufli. Próżnia w retorcie tworzy się za pomocą próżniowej pompy i kontroluje się próżniomierzem. 
W komplet dostarczenia piecu elektrycznego wchodzą dowody osobiste i instrukcje po ekspolatacji pieca i termoreceptora, komplet zapasowych elementów grzejnych.
Warunki dostarczenia. Termin produkcji - 20 dni pracujących z momentu przedpłaty 50 %. Przyjęcie wyrobu spełnia się na terytorium Producenta w obecności Zleceniodawcy. Załadowanie wyrobu po 100% opłacie. Opłatę dostawy spełnia Zleceniodawca.
Producent zabezpiecza gwarancyjną (w ciągu 12 miesięcy) i pogwarancyjną obsługę. Przy potrzebie my gotowe nadać dodatkową informację.

 
 

Szukaj

Szukać

Artykuły kompanii

Firma „Bortek” – to produkowanie towarów wysokiej jakości

lipca 09, 2015 3:29 p.m.
 

Głównym priorytetem działalności firmy "Bortek" jest zadowolenie potrzeb klientów, dla których głównym kryterium wyboru jest towary wysokiej jakości. Tylko rzetelna analiza własnej działalności, badania doświadczenia partner…

 
 

Piece przemysłowe elektryczne: jak wybrać najliepsze?

czerwca 19, 2015 9:08 a.m.
 

Ważne dla Twojej kompanii i jej sukcesu - to kupić jakościowy sprzęt. W szczególności, dla przedsiębiorstwa, które spełnia obróbkę cieplną wyrobów, przecież potrzbują specjalnych pieców przemysłowych elektrycznych. O gł…

 
 
 

Kontakty

Piece przemyslowe elektryczne, sprzęt do obróbki cieplnej, stację odkażania wody - BORTEK
(główne biuro)

08300, Ukraina, Kijowska, Boryspil, ul. Zawokzalna, dom 1
  • +38 (050) 462-82XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create